Wiadomości

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na webinarium:
„Wsparcie w rozpoczęciu działalności B+R - Innovation Coach oraz środki na innowacje dla przedsiębiorców w nowej perspektywie finansowania unijnego”

Do udziału zapraszamy:

Wszystkie podmioty zainteresowane realizacją projektów innowacyjnych z pomocą Funduszy Europejskich w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2021-2027.

Informacje o spotkaniu:

Webinarium odbędzie się 29 czerwca br. (środa) w godz. 10.00 – 11.30

Webinarium odbędzie się na platformie internetowej ZOOM.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z dopiskiem webinar IC)

Po rejestracji otrzymacie Państwo bezpośredni link do spotkania on-line wraz ze wskazówkami do logowania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z organizatorem.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

 

Program webinarium:

  • projekt Innovation Coach -wsparcie dla przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki na drodze do innowacji

  • planowane dofinansowania na działalność B+R i wdrażanie innowacji w nowej perspektywie finansowania unijnego 2021-2027, m.in. w ramach Programów Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska, Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, program STEP, bony na innowacje i pozostałe źródła dofinasowań
  • najczęściej zadawane pytania dotyczące działalności B+R oraz wdrażania innowacji

Organizator webinarium:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu 
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 
Wybrzeże Słowackiego 12-14 
50-411 Wrocław 
Infolinia: 801 700 008 , tel. 71 776 95 01
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.